جمجمه جوان رمانی است نوشته لیلا زارع که اخیراً به فهرست کوتاه داستان های منتشر شده پلیسی در ایران اضافه شده است. به گفته نویسنده این اولین داستان از سری جنایی کارآگاه روزبه افشار است که در آینده ادامه پیدا خواهد کرد. برای علاقه مندان این ژانر شروع فعالیت یک نویسنده جوان در این حوزه قطعاً اتفاق خوبی است.

داستان با کشف استخوان های یک جوان آغاز می شود. با وجود این که هویت مقتول به سرعت افشا می شود، چرخه معمایی داستان تا اواخر آن از حرکت باز نمی ایستد. تعداد شخصیت ها و ابهامات به نسبت حجم مناسب است و داستان از ضرباهنگ حدوداً مناسبی بهره می برد. اما شخصیت پردازی روزبه افشار، قهرمان داستان، با وجود تلاش نویسنده هنوز خام به نظر می رسد و نیاز به پرداخته شدن بیشتر به آن به خصوص در داستان های بعدی محسوس است. 

به هرحال فکر می کنم انتشار این اثر (و آثار دیگری که این روزها در این حوزه منتشر شده یا می شوند) از نویسنده ای جوان نوید دهنده اتفاقات خوبی در آینده است. خواندن این رمان را به دوست داران ژانر پلیسی در ایران توصیه می کنم.

خاطرات بازی های ویدئویی / قسمت اول

مختصر درباره "جمجمه جوان"

داستانی عجیب ولی بی سر و ته

داستان ,نویسنده ,های ,آینده ,روزبه ,کنم ,در ایران ,پلیسی در ,در آینده ,با وجود ,داستان از

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مسافرت های ارزان جاروبرقی صنعتی آی کامپ معرفی بهترین های دنیا ♛αяαмεsн♛ #خیریه_ابشار_عاطفه_ها وبلاگ احمد خرازی منطقه 16 تهران بهترین سایت آموزش رایگان کسب و کار مجازی hersad پورتال خبری روان شناسی